Back to race calendar - Race 1 - Race 3 - Race 4 - Series results

Silkstone Shuffle Multi Terrain 4.5 (race 2/4), Barnsley, S. Yorks

22nd June 2013

Results courtesy of Lee Smith for Barnsley Harriers
(This is a sortable table - click column heading)
Filter (choose one only!)
Name:
Cat: Club:
PosNumNameCatClubTime
148Andy SwiftMPenistone FPR00:25:54
239Chris CottonMKimberworth Striders00:26:26
3107John HackletonMKingstone Runners00:27:30
4111Daniel HagueMPenistone FPR00:27:38
521Daren NockelsM40Kingstone Runners00:27:44
692Kevin DoyleMKimberworth Striders00:27:46
759Shaun WrightMKimberworth Striders00:27:52
8110Phil HinchliffeM40Penistone FPR00:28:15
931Richard SpoonerMBarnsley Harriers00:28:40
1057Mick QuinnM50Penistone FPR00:28:46
1170Matthew MarshMPenistone FPR00:29:14
1254Paul DoddMBarnsley Harriers00:29:22
1347Lee MitchellMKingstone Runners00:29:27
1446Robin CloughM40Penistone FPR00:29:34
1562Mark LawM40Penistone FPR00:29:38
16106Joe LawMPenistone FPR00:29:40
1796Andrew ShelbourneM40Penistone FPR00:30:13
1832Gary DeanM40Penistone FPR00:30:15
1934John WilsonM40Wakefield Tri Club00:30:23
2049Stephen WhiteleyM40Barnsley Harriers00:30:29
21108Martin BoothM50Penistone FPR00:30:30
2285Shaun SwallowM40Barnsley Harriers00:30:56
2372Brian BradderMPenistone FPR00:30:59
24102Ian MasonM40Kingstone Runners00:31:02
2584Steve SandersM40Penistone FPR00:31:28
2628Paul GainsM40Barnsley Harriers00:31:31
27368Claire SpencerFKimberworth Striders00:31:37
2877David TrickettM60Hallamshire Harriers00:32:01
2936Chris DeaconM40Penistone FPR00:32:08
301David McCabeM50Doncaster AC00:32:10
3166Micah WilsonM40Hallamshire Harriers00:32:31
3229Andrew SpenceM40Kingstone Runners00:32:39
3399Craige SpencerMKimberworth Striders00:32:48
34373Claire PickersgillFLongwood Harriers00:32:52
35346Deborah RichardsF40Sheffield RC00:33:00
36344Theresa DepledgeF50Hallamshire Harriers00:33:39
3773Steve DickinsonM40Penistone FPR00:33:46
38109Michael MillsM40U/A00:33:49
39340Samantha JamesFKimberworth Striders00:34:15
4015Nige Kitchen M40Wakefield Tri Club00:34:20
4127Paul FordhamM40Barnsley Harriers00:34:42
42103Nathan PallettMBarnsley Harriers00:34:49
4371John SellersM40Kingstone Runners00:34:50
44358Julie WilsonF40Hallamshire Harriers00:34:57
4543John GrocuttM50Valley Hill Runners00:34:58
46339Lesley LatchemFBarnsley Harriers00:35:00
47112Bryan HagueM50U/A00:35:08
4824Paul SouthernM40Maltby Road Runners00:35:21
49341Caroline Boyd-SouthernF60Maltby Road Runners00:35:56
5010Mick DobsonM60Hallamshire Harriers00:36:03
51104Adrian LeachM40Kimberworth Striders00:36:10
52100David SternM40Kimberworth Striders00:36:12
5356Richard TaylorM60Barnsley Harriers00:36:39
543Paul FryersM40Penistone FPR00:36:46
55381Jo BirkinshawF40Barnsley Harriers00:36:47
56342Donna HackletonFKingstone Runners00:36:51
5780Martin ElliottM50Denby Dale Travellers00:37:04
5869John HewittM60Barnsley Harriers00:37:07
59350Rosalind BedfordF50Denby Dale Travellers00:37:18
60355Barbara RuslingF50Maltby Road Runners00:37:34
61379Sharon CooperF40Kingstone Runners00:37:44
6289Colin PorteousM50Penistone FPR00:37:53
63353Linda DixonFHallamshire Harriers00:38:04
645Phil ButcherM50Kingstone Runners00:38:16
6588Ian WraggM50Penistone FPR00:38:26
6683Garry NockM50Barnsley Harriers00:38:31
67314Laura MurphyFDenby Dale Travellers00:38:32
68349Sarah CloughF40Penistone FPR00:38:50
69317Alison NockelsF40Penistone FPR00:38:56
7023John MossM50Barnsley Harriers00:39:16
7182Robert InnesM60Penistone FPR00:39:27
7226David RhodesM50Maltby Road Runners00:39:55
73323Nikki GallagherFU/A00:40:03
7425Paul HewlettM50Maltby Road Runners00:40:15
75306Claudia DarbyFBarnsley Harriers00:40:19
7660Brian LowndesM60Maltby Road Runners00:40:28
77361Fiona EarlF40Kimberworth Striders00:40:29
78378Mandy GraysonF50Hallamshire Harriers00:40:35
79327Vicky LevittF40Barnsley Harriers00:40:52
80318Adele KitchenF40Barnsley Harriers00:40:54
81105Ken ChapmanM70Kimberworth Striders00:40:59
8211Julian IllingworthMU/A00:41:02
83380Jane CockertonF50Penistone FPR00:41:23
84382Sue HighamF60Penistone FPR00:41:59
85371Emily DoddFBarnsley Harriers00:42:03
86331Gaby WolferinkFBarnsley Harriers00:42:04
87359Sheila DuffyF50Handsworth Roadhogs00:42:08
889Tom FinchM70Vegetarian AC00:42:24
8917Malcolm RhodesM60Rotherham Harriers00:42:41
9033Ian ChristophersonM60Barnsley Harriers00:42:53
9120James TaylorM50Barnsley Harriers00:43:54
92357Nell LawF40Penistone FPR00:43:58
936Geoffrey EvansM70Hallamshire Harriers00:44:03
947Norman ColeM70Penistone FPR00:44:21
95377Maria McDonald-LeachF40Ackworth Road Runners00:44:22
96337Jade HillFDenby Dale Travellers00:45:15
97305Julie NothardF50Barnsley Harriers00:45:38
98356Claire ChapmanFKimberworth Striders00:45:45
99383Adele MarsdenFKimberworth Striders00:45:49
100364Kate BatesFU/A00:46:17
101328Norma WrightF50Barnsley Harriers00:46:35
102302Sally GrayF50Barnsley Harriers00:46:44
103333Sharon SchofieldF40Barnsley Harriers00:46:51
104315Jill DavisF60Penistone FPR00:47:26
105321Gillian HewlettF50Maltby Road Runners00:47:31
106369Denise PozorskiF40Penistone FPR00:49:00
107301Rachel GrayF40Barnsley Harriers00:49:46
108376Kathy WatsonF50Barnsley Harriers00:50:05
10997Jan PozorskiM70Penistone FPR00:50:06
110308Pam RawsonF70Handsworth Roadhogs00:50:10
111101Philip ThompsonM70EPOC00:51:30
112370Anita FishF50Barnsley Harriers00:51:44
113365Jane FosterF60Penistone FPR00:55:18
114375Nina MajewskiFU/A00:56:35
115374Stevie PickeringFBarnsley Harriers00:56:36
116372Ann PaciniF50U/A00:58:02
117316Sue TaylorF50Barnsley Harriers00:58:04
Back to race calendar - Top of page