Back to race calendar - Race 1 - Race 2 - Race 4 - Series results

Silkstone Shuffle Multi Terrain 4.5 (race 3/4), Barnsley, S. Yorks

14th September 2013

Results courtesy of Lee Smith for Barnsley Harriers
(This is a sortable table - click column heading)
Filter (choose one only!)
Name:
Cat: Club:
PosNumNameCatClubTime
148Andy SwiftMPenistone FPR00:25:58
239Chris CottonMKimberworth Striders00:26:10
3107John HackletonMKingstone Runners00:27:16
4122Andrew HowlettMBarnsley AC00:27:22
521Daren NockelsM40Kingstone Runners00:27:34
659Shaun WrightMKimberworth Striders00:27:52
731Richard SpoonerMBarnsley Harriers00:28:14
886Richard MackieM40Penistone FPR00:28:25
992Kevin DoyleMKimberworth Striders00:28:30
1054Paul DoddMBarnsley Harriers00:28:35
1140Bryan ClaytonM50Barnsley Harriers00:28:43
1247Lee MitchellMKingstone Runners00:29:12
1396Andrew ShelbourneM40Penistone FPR00:29:18
1475Colin EarlM40Kimberworth Striders00:29:49
1584Steve SandersM40Penistone FPR00:29:55
1666Micah WilsonM40Hallamshire Harriers00:29:59
1757Mick QuinnM50Penistone FPR00:30:08
1849Stephen WhiteleyM40Barnsley Harriers00:30:31
19116Adrian TarasiukMBarnsley Harriers00:30:43
2079Andrew ChalkleyM40Kingstone Runners00:30:47
21119Julian WillaimsM40Barnsley Harriers00:30:48
2234John WilsonM40Wakefield Tri Club00:31:30
2332Gary DeanM40Penistone FPR00:31:35
24121Richard SingletonMU/A00:31:52
25118Tim BrookeMPenistone FPR00:31:53
261David McCabeM50Doncaster AC00:31:54
27120Paul MasonMU/A00:32:13
28117Peter StyanM50U/A00:32:14
29114Jeff ClarkM40Barnsley Harriers00:32:21
3065Alan KnoxM60Penistone FPR00:32:24
31346Deborah RichardsF40Sheffield RC00:32:30
3277David TrickettM60Hallamshire Harriers00:32:46
33125Richard BeckettMU/A00:32:54
3429Andrew SpenceM40Kingstone Runners00:33:02
35344Theresa DepledgeF50Hallamshire Harriers00:33:04
3676Neil FoxMBarnsley Harriers00:33:15
37340Samantha JamesFKimberworth Striders00:33:56
38389Kerry StorrarF40Barnsley AC00:33:57
3960Brian LowndesM60Maltby Road Runners00:34:06
40100David SternM40Kimberworth Striders00:34:07
4145Scott WilsonMBarnsley Harriers00:34:14
4273Steve DickinsonM40Penistone FPR00:34:31
43390Carla WraggFKimberworth Striders00:34:38
44103Nathan PallettMBarnsley Harriers00:34:51
45358Julie WilsonF40Hallamshire Harriers00:35:11
4624Paul SouthernM40Maltby Road Runners00:35:24
47123Dave FosterM60Penistone FPR00:35:40
4835Alan SchofieldM50Barnsley Harriers00:35:48
493Paul FryersM40Penistone FPR00:35:58
50353Linda DixonFHallamshire Harriers00:36:03
51341Caroline Boyd-SouthernF60Maltby Road Runners00:36:13
5215Nige Kitchen M40Wakefield Tri Club00:36:23
5356Richard TaylorM60Barnsley Harriers00:36:30
5471John SellersM40Kingstone Runners00:36:37
5511Julian IllingworthMU/A00:36:41
56124Alan HutchinsonM50U/A00:36:47
5743John GrocuttM50Valley Hill Runners00:37:11
58381Jo BirkinshawF40Barnsley Harriers00:37:12
59342Donna HackletonFKingstone Runners00:37:18
60356Claire ChapmanFKimberworth Striders00:37:29
61355Barbara RuslingF50Maltby Road Runners00:37:40
62350Rosalind BedfordF50Denby Dale Travellers00:37:45
63317Alison NockelsF40Penistone FPR00:38:10
6469John HewittM60Barnsley Harriers00:38:14
6582Robert InnesM60Penistone FPR00:38:28
66392Helen WoodburnFKimberworth Striders00:39:12
6726David RhodesM50Maltby Road Runners00:39:29
68386Bev ClarkF40Barnsley Harriers00:40:05
69318Adele KitchenF40Barnsley Harriers00:40:06
70361Fiona EarlF40Kimberworth Striders00:40:22
71378Mandy GraysonF50Hallamshire Harriers00:40:32
72320Susan SouthernF40Maltby Road Runners00:40:40
73323Nikki GallagherFU/A00:40:46
7425Paul HewlettM50Maltby Road Runners00:40:52
75338Sally NutterFBarnsley AC00:41:01
76349Sarah CloughF40Penistone FPR00:41:15
77380Jane CockertonF50Penistone FPR00:41:18
78306Claudia DarbyFBarnsley Harriers00:41:23
79393Joanna KramerF40Kimberworth Striders00:41:36
8033Ian ChristophersonM60Barnsley Harriers00:41:44
8117Malcolm RhodesM60Rotherham Harriers00:41:52
82331Gaby WolferinkFBarnsley Harriers00:41:55
83362Nicola GarrityFBarnsley Harriers00:42:58
84321Gillian HewlettF50Maltby Road Runners00:43:16
857Norman ColeM70Penistone FPR00:43:33
869Tom FinchM70Vegetarian AC00:43:53
87364Kate BatesFU/A00:44:09
88387Teresa SelfFBarnsley Harriers00:44:28
89391Donna AllenFKingstone Runners00:44:52
9078Ian MicklethwaiteM40Kingstone Runners00:44:54
91115Rene WolferinkMBarnsley Harriers00:45:23
92385Karen FeethamF40Penistone FPR00:46:05
93384Jayne HallfordF40Kingstone Runners00:46:31
94370Anita FishF50Barnsley Harriers00:46:34
95388May WilliamsFU/A00:47:37
96308Pam RawsonF70Handsworth Roadhogs00:48:08
97315Jill DavisF60Penistone FPR00:48:21
9895Pete AndrewsM40Denby Dale Travellers00:51:03
99316Sue TaylorF50Barnsley Harriers00:51:35
100113Paul TordoffMBarnsley Harriers00:52:36
10114Alan RadleyM60Barnet & Dist AC00:54:09
102365Jane FosterF60Penistone FPR00:55:46
10318David HorsfallM70Penistone FPR01:01:34
104324Katy GrayF40Barnsley Harriers01:01:35
Back to race calendar - Top of page