Back to race calendar - Race 1 - Race 2 - Race 3 - Series results

Silkstone Shuffle Multi Terrain 4.5 (race 4/4), Barnsley, S. Yorks

27th November 2010

Results courtesy of Lee Smith for Barnsley Harriers
(This is a sortable table - click column heading)
Filter (choose one only!)
Name:
Cat: Club:
PosNumNameCatClubTime
1391Shaun DimelowMBarnsley Harriers00:25:58
2337John MasonM40Wakefield Harriers00:27:35
3361Lee StoreyMPenistone FPR00:28:05
4380Ross McClellandMDenby Dale Travellers00:28:23
5340Kevin DoyleMKimberworth Striders00:28:34
6446John BroomM40Barnsley Harriers00:29:04
7366Joe MannMPenistone FPR00:29:09
8466Ashley BuckMWakefield Tri Club00:29:11
9457Jonathan MouatMBRAT00:29:12
10348Phil HinchliffeMPenistone FPR00:29:26
11314Bryan ClaytonM40Barnsley Harriers00:29:27
12362Shaun WalkerM40Penistone FPR00:29:53
13335Richard SpoonerMBarnsley Harriers00:30:09
14336Gary DeanMPenistone FPR00:30:12
15371Mick QuinnM40Barnsley Harriers00:30:21
16101Annabel MasonJuniorWakefield Harriers00:30:24
17462Chris GorseM40Wakefield Tri Club00:30:35
18456Marc DaigneaultMU/A00:30:45
19593Jenny LathamFWakefield Tri Club00:30:46
20458Andrew DovernorM40Wakefield Tri Club00:31:03
21464Alan BrydonMValley Striders00:31:05
22422Tom TennantMU/A00:31:23
23374Julian WilliamsM40Barnsley Harriers00:31:24
24514Julie BuckleyF50Penistone FPR00:31:25
25386Stephen MoranM40Hallamshire Harriers00:31:36
26423Andy ChalkleyM40Kingstone Runners00:31:41
27305Colin EarlM40Bannatynes Road Runners00:32:01
28592Jenni MustonFCharnwood AC00:32:06
29322David McCabeM50Doncaster AC00:32:14
30370Paul GreenwoodM40Kimberworth Striders00:32:48
31452Jon HowardM40Wakefield Tri Club00:32:59
32529Dawn BroomF40Barnsley Harriers00:33:01
33320Patrick RooneyM50Kimberworth Striders00:33:02
34390Alan KnoxM50Penistone FPR00:33:06
35350John GrocuttM50Hallamshire Harriers00:33:07
36312Phil BuckleyM50Penistone FPR00:33:10
37468Stewart YatesM50Denby Dale Travellers00:33:17
38321David SternMKimberworth Striders00:33:55
39455Neil FoxMU/A00:33:56
40449Chris DeaconM40Penistone FPR00:34:04
41338Steve FrithM50Penistone FPR00:34:12
42448Kelvin DickinsonMWirral AC00:34:15
43447Richard HoskinsM40South West Rod Runners00:34:17
44318Tony Varney-RichardsM40Barnsley AC00:34:19
45381Tony AudsleyM50Wakefield Harriers00:34:56
46428Allan WhittakerM40Spenborough & District AC00:35:15
47310Brian PickersgillM60Longwood Harriers00:35:22
48550Kerry StorrarFBarnsley AC00:35:30
49307Wayne SablesM40Barnsley Harriers00:35:33
50556Emma WolffFPenistone FPR00:35:43
51399Peter WilliamsM50Kingstone Runners00:35:46
52451Joe HowardMWakefield Tri Club00:36:00
53450Karl SpeightMWakefield Tri Club00:36:13
54583Caroline HallF40Sunlight Runners00:36:29
55591Joy WiltonFWakefield Tri Club00:36:38
56585Jayne ParkinsonFKingstone Runners00:36:47
57589Adrienn AngyalFU/A00:36:57
58461Adrian LeachM40Ackworth Road Runners00:37:04
59407Ian WraggM50Penistone FPR00:37:15
60582Jo BoltonF40Wakefield Tri Club00:37:20
61434Anthony BissellMU/A00:37:25
62410Dave CrossleyMBarnsley Harriers00:37:54
63463Greg ParkinM40Wakefield Tri Club00:37:56
64541Nicola GarrityFBarnsley Harriers00:37:59
65547Jo BissellFBarnsley Harriers00:38:07
66375Michael RamsdenM40Kingstone Runners00:38:13
67394Garry Nock (and Nicky the Dog)M40Barnsley Harriers00:38:19
68454Richard BranfordMWakefield Tri Club00:38:25
69594Emma TaylorFUCLAN00:38:26
70460Jason WrightMU/A00:38:54
71392Daniel BattyM60Penistone FPR00:39:05
72588Carolyn PierseFU/A00:39:16
73379Tim WadeM50Kingstone Runners00:39:24
74586Rebecca BranfordFWakefield Tri Club00:39:35
75467Tom IsherwoodMWakefield Tri Club00:39:40
76572Tracy WoodwardF40Hallamshire Harriers00:39:49
77389Graham McCormickM50Barnsley Harriers00:40:05
78527Sarah CloughFBarnsley Harriers00:40:32
79506Janice AshforthF50Hallamshire Harriers00:40:53
80453Dean FeethamM40U/A00:40:57
81465Richard TaylorM50U/A00:41:04
82408Ian ChristophersonM60Barnsley Harriers00:41:12
83548Amanda JarrattF40Hull AC00:41:28
84534Katie BatesFU/A00:41:35
85330Tom FinchM70Northern Vets AC00:41:51
86515Rachel NothardF40Barnsley Harriers00:41:58
87595Amy MellorFU/A00:42:30
88459Mike RobinsonMU/A00:44:19
89584Maxine DeaconF40Penistone FPR00:44:30
90442Guy GoodairM70Denby Dale Travellers00:44:41
91530Rosalind BedfordF40Denby Dale Travellers00:45:03
92596Jean LochheadF60Achille Ratti00:47:25
93575Andrea MorrisFBarnsley Harriers00:47:48
94511Nicola SkeggF40Penistone FPR00:48:21
95509Sally GrayF50Barnsley Harriers00:50:25
96587Alison MarsdenF40Kingstone Runners00:53:51
97590Maria GrahamFKingstone Runners00:53:52
98597May EdenFU/A00:57:38
99528Caroline DeanFPenistone FPR00:59:00
100525Anna TaylorFU/A01:00:05
101516Sue TaylorF50Barnsley Harriers01:00:14
Back to race calendar - Top of page